Sunday, 28 May 2023

Estetik için alabileceğiniz hizmetler

Estetik denince akla ilk gelen güzel görünme ve göze hitap etmedir. Bunun için ise kişiler doğuştan gelen ya da sonradan olan yüz ve vücut bozukluklarını bir takım operasyonlarla gidermesidir. Genelde insanlar yüz güzelliklerine daha çok önem vermektedir bunun nedeni ise tabiî ki girilen ortamlarda daha estetik görünmek ve göze hitap etme isteğidir. Eskiden olduğu gibi çok zor bir işlem yada yapımı uzun süren bir işlem olmaktan da çıkmıştır artık hemen hemen tüm şehirlerde burun estetiği gibi estetikler yapıla bilmektedir ve hemen  hemen tüm hastaneler de estetik cerrah bulmak mümkündür ama her estetik cerrahına güvenmek ve hemen burnu teslim etmekte doğru değildir. Bunun için öncelikle ameliyat hanenin steril, ve temiz olması şarttır. Burnundan rahatsız olan işiler öncelikle bir doktor ve hastane araştırmasını iyi yapması gerekmektedir. Araştırma için ise tek bir web sayfasına bakmak ta yeterli olmayacaktır bunun için mümkünse hastaneyi öncelikle ziyaret edip ortamı görmeniz daha sağlıklı olacaktır. burun estetiğini yapacak olan cerrahla estetik öncesi randevu alıp bire bir görüşülmelidir bu yolla ise hem içinize sinecek hem de kendinizi daha da güvende hissetmiş olacaksınız.  Hastane ziyaretinde ise hem ücretleri görüşmeniz de bu operasyonlar içinde pazarlık etmeniz mümkün olacaktır.

Estetik için alabileceğiniz hizmetler

Estetik için alına bilecek hizmetler ise şehir dışından geliyorsanız otogarda karşılama, konaklama, yeme, içme gibi günlük ihtiyaçlarını karşılayacak hastanelerde mevcuttur. Bu hizmet otogardan alım ile başlayıp yine bu sırada sizi ve refakatçılarınız içinde günlük ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler verilir. Hasta memnuniyeti için ise öncelikle bilgisayar ortamında yüzün üç boyutlu hali çekilir ve bu yüze en uygun burun seçilir bu seçme işlemini ise kişi kendisi de seçe bilir, tabiî ki burun estetiği sadece güzel görünme amacı güdülmemelidir ve doktorunuz da bunun farkında olacaktır elbette, estetik hem sizi güzellik açısından memnun edebilmeli hem de sağlık açısından da memenun etmelidir nedeni ise hiç kuşkusuz yapılan burun estiği ameliyatının çoğu sağlık amaçlı yapılmaktadır. Sağlığı asla riske atmamalı ve burunda olan birçok rahatsızlıkla da estetik ameliyat yöntemi ile rahatlıkla giderile bilmelidir. Bizde uzmanlarımızla kişilerin öncelikle sağlığını düşünerek ve sizi görünüm ile memnun edecek garantili hizmet sunmaktayız.

Burun ameliyatı neden yapılır?

Burun ameliyatı yaptırmanın birçok nedeni olabilir. Burunda bulunan bir et parçası, burun ucu kaldırma ameliyatı, kemerli burun düzeltme ameliyatı ve burun kemiği eğriliği ameliyatı gibi ameliyatlar bunlardan sadece bir kaçıdır. Burun kemiği eğriliği genelde doğuştan gelen bir problemdir ya da bazı insanlar kaza geçirdiklerinde burun kemiğinde bir eğrilik söz konusu ola biliyor. Bunun giderilmesi ise bizim uzman ekimiz tarafından ağrısız ve kanamasız olarak çok rahat bir şekilde de yapıla biliniyor.

Burun estetiği fiyatları

Burun estetiği fiyatları dönem dönem değişe bilir ya da hastane den hastaneye de değişe bilir. En uygununu bulmak ise yeterli olamayacaktır operasyon için fiyat elbette önemlidir ama sadece fiyata kakılıp kalınmamalı operasyon için doktor seçimini de çok iyi yapmanız gerekmektedir. Lazer burun estetiği diğer operasyonlara oranla daha kolay ve en çok tercih edilen yöntemdir, burun ucu estetiği fiyatları en çok merak edilen konudur bu fiyatlar ise 5000 den başlamaktadır.

Brazilian Butt Lift ameliyatı nasıl yapılır?
Brazilian Butt Lift prosedürü kapsamında kişinin kalça, bel, karın ya da uyluk gibi uygun bölgelerinden liposuction yöntemiyle yağ alınır. Alınan yağ istenilen formun elde edilmesi için kalçaya enjekte edilir. Brezilya poposu ameliyatı kişinin tüm alt vücut oranlarını iyileştirebilir.

Brazilian Butt Lift  estetik ne demek?

Brazilian Butt Lift (BBL) popo ameliyatı sayesinde iki saat içerisinde daha dik, daha yuvarlak ve daha sıkı görünen bir kalçaya sahip olabilirsiniz. Üstelik bu ameliyat için bel çevresi, karın bölgesi gibi yerlerde oluşan istenmeyen yağlar liposuction yöntemi ile alınarak poponun şekillendirilmesi için kullanılır.

Dr. Fatih Irmak Avrupda^da En çok Aranan Brazilian Butt Lift Cerrahı…

Avrupada en çok aranan cerrahlardan birininde Dr. Fatih Irmak olduğunu bilinmektedir…  Arama motorlarında Best Brazilian Butt Lift surgeon in Turkey diye aratıldığında kendisi ilk sıralarda gelmektedir…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir